VitamAll SA-45 - збалансований раціон із суміші вітамінів і мінералів

VitamAll SA-45 - збалансований раціон із суміші вітамінів і мінералів

VitamAll SА-45 призначений для створення та доповнення збалансованого корму метою профілактики авітамінозів і порушень обміну речовин у тварин і птахів.  

Для попередження та/або поповнення дефіциту вітамінів, минералів і білків при поганому (або недостатньому) засвоюванню корму, анемії, патологічних змінах шкіри, підвищеній схильності до хвороб, порушеннях метаболізму кальцію та фосфору, рахіту, остеодистрофії, хворобах міокарда.

Мікро-  і  макроелементи,  необхідні  для  формування опорно-рухового апарату тварин у процесі росту і підтримки нормального гомеостазу у дорослих, представлені в SА-45 наступними сполуками: гідрофосфат кальцію, хлорид калію, йод, оксид цинку, сульфат міді, сульфат магнію, кобальт, сполуки заліза. Регулярне вживання цих солей та елементів нормалізує обмін речовин в організмі.

Збалансований раціон VitamAll SА-45 включає мікро- і макроелементи, необхідні для формування опорно-рухового апарату тварин у процесі росту та підтримки нормального гомеостазу у дорослих. Ця вітамінно-мінеральна добавка рекомендована кішкам, собакам, кроликам, хижим птахам та дрібним гризунам, а також просто нізамінна при складанні раціонів екзотичним тваринам: черепахам, ящіркам і папугам.

За рахунок своєї багатокомпонентності і збалансованності СА-45 можна застосовувати при будь-якому типі харчування кішок та собак, і призначати як з профілактичною, так і з лікувальною метою.


Склад:

  • вітаміни: А, B1, В2, В6, В12, С, D3, Е, КЗ, В 5-пантотенат кальцію, В4 , В3, В9;
  • мікроелементи: кальцій, фосфор, залізо, йод, мідь, кобальт, марганець, цинк, селен.


Дозування:

Один раз на добу з кормом.

Для дорослих собак: 1-2 г (1/5-2/5) мірної ложки на 10 кг маси тіла;

Для цуценят, котів, кошенят: 1-4 г (1/5-4/5) мірної ложки на тварину відповідно до її розміру.

Мірна ложка знаходиться всередині упаковки.


Фасування: 300 г порошку.

Термін придатності 18 місяців.

Вироблено: Novacore

Вітаміни в порошковій формі створені командою українсько-німецьких фахівців заводу Novacore.

Novacore – один з найбільших в Європі заводів по виробництву преміксів і вітамінно-мінеральних сумішей для домашніх тварин. Знаходиться завод в Дніпропетровській області.

http://www.novacore.com.ua/

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Модель: 51037
  • Наявність: На складі
  • $2.38
  • Без ПДВ: $2.38