VitamAll кормова добавка для поліпшення шерсті з Омега-3 та Омега-6 кислотами для котів

VitamAll кормова добавка для поліпшення шерсті з Омега-3 та Омега-6 кислотами для котів

Для домашніх, вуличних, вагітних та лактуючих кішок будь-якого віку.   

VitamAll Omega-3 та Omega-6 кислотами застосовують для профілактики вітамінно-мінеральної недостатності, для покращення стану шерсті та шкіри тварин, для підвищення імунітету, профілактики захворювань системи травлення та дихальної системи, стимулювання репродуктивної функції і росту.


Склад (на 1000г):

Поліненасичені жирні кислоти, рослинні олії, риб’ячий жир, Омега-3 та Омега-6 жирні кислоти, біотин (50мг), таурин (1000мг), вітамінно-мінеральний премікс (28%), дріжджі пивні (вітаміни групи В), стеарат кальцію, лактоза, крейда кормова.


Дозування:

Кормову добавку застосовують перорально з їжею або згодовують тварині безпосередньо. Добова доза із розрахунку 2-4 таблетки на тварину, в залежності від розміру, незалежно від годівлі. Мінімальний курс застосування 4 тижні.


Форма випуску:

таблетки вагою 0,5г, в упаковці 100 таблеток / 50г +/- 10%.

Термін придатності 18 місяців.


Виробник: ТОВ "Укрбіоніт"


Вітаміни в таблетованій формі розроблені кафедрою зоології Харківської державної зооветакадемії, під керівництвом професора кафедри Григор'єва А.Я., за замовленням Харківського зоопарку.

Наші препарати спеціально створені для лікування і запобігання виникнення захворювань і патологій домашніх тварин, з врахуванням їх фізіологічних особливостей.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Модель: 56581
  • Наявність: На складі
  • $0.54
  • Без ПДВ: $0.54