VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN кормова добавка для зміцнення суглобів та кісток з глюкозаміном та хондроітіном для собак

VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN кормова добавка для зміцнення суглобів та кісток з глюкозаміном та хондроітіном для собак

Для домашніх, вуличних, лактуючих, вагітних собак будь-якого віку та будь-якої породи. 

VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN застосовується для підтримання суглобів та рухливості собаки, забезпечує поповнення власних запасів глюкозаміну та хондроітину в організмі та захист хрящової тканини від пошкодження, сприяє процесу утворення колагену, підтримує еластичність сполучної тканини та м’язів.

Глюкозамін та хондроітин для собак – це природні компоненти суглобового хряща, які входять до складу хрящової тканини.

VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN застосовується для відновлення пошкоджених кісток, суглобів, зв'язок собак, підвищення захисних сил організму. Глюкозамін добре сприяє загоєнню ран на тілі тварини, збереженню пігментації шкіри і шерсті, покращує еластичність стінок судин, запобігає утворенню каменів в сечовидільний системі. Глюкозамін і Хондроітин, незамінний для повноцінної роботи опорно-рухової системи в будь-якому віці собак:

  • У ранньому – для правильного росту і зміцнення суглобів і кістяка.
  • У період реабілітації після травм кісток, сухожиль і суглобів VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN допоможе прискорити загоєння і уникнути ускладнень.
  • З метою профілактики глюкозамін і хондроітин необхідні для зв'язок і суглобів собак, які ведуть активний спосіб життя, який передбачає високі навантаження на кістково-м'язову систему (робочі, службові собаки).
  • Підтримка суглобам необхідна і старіючим собакам. Застосування таких вітамінів дозволить зберегти рухливість, запобігти пошкодженням, а також позбавить від болю в суглобах.


Склад (на 1000г):


Трикальцій фосфат, глюкозамін (75000мг), хондроітин (37500мг), екстракт кореня живокосту, вітамін С (7700мг), кальцій (>9%), вітамінно-мінеральний премікс (28%), сухе молоко, лактоза, глюкоза.


Дозування:


Кормову добавку застосовують перорально з їжею або згодовують тварині безпосередньо у дозі:

  • з профілактичною метою – 1 таблетка/10кг маси тіла щоденно протягом 2-х місяців;
  • у складі комплексної терапії, а також під час підвищених навантажень та стресів – 1 таблетка/5кг маси тіла щоденно.


Форма випуску:

таблетки вагою 2г, в упаковці 65 таблеток / 130г +/- 10%.


Термін придатності 18 місяців.

Виробник: "ТОВ "Укрбіоніт"


Вітаміни в таблетованій формі розроблені кафедрою зоології Харківської державної зооветакадемії, під керівництвом професора кафедри Григор'єва А.Я., за замовленням Харківського зоопарку.

Наші препарати спеціально створені для лікування і запобігання виникнення захворювань і патологій домашніх тварин, з врахуванням їх фізіологічних особливостей.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Модель: 53 495
  • Наявність: На складі
  • $2.50
  • Без ПДВ: $2.50