VitamAll URINARY кормова добавка для профілактики сечокам’яної хвороби для котів

VitamAll URINARY кормова добавка для профілактики сечокам’яної хвороби для котів

Для домашніх та вуличних котів будь-якого віку.  

VitamAll URINARY застосовують для профілактики вітамінно-мінеральної недостатності, для підвищення імунітету, профілактики захворювань системи травлення та дихальної системи, стимулювання репродуктивної функції і росту, а також для профілактики виникнення, рецидивів та як допоміжний засіб при лікуванні сечокам´яної хвороби та урологічного синдрому.


Склад (на 1000г):

Екстракт бруньок берези, екстракт трави споришу, пивні дріжджі (вітаміни групи В), метіонін (400мг), вітамінно-мінеральний премікс (28%), стеарат кальцію, лактоза, крейда кормова.


Дозування:

Кормову добавку застосовують перорально з їжею або згодовують тварині безпосередньо. Добова доза із розрахунку 2-4 таблетки (вагою по 0,5г) на тварину, в залежності від розміру, незалежно від годівлі.

Мінімальний курс застосування 4 тижні.


Форма випуску:

Таблетки вагою 0,5г, в упаковці 100 таблеток / 50г +/- 10%

Термін придатності 18 місяців.


Виробник: ТОВ "Укрбіоніт"

Вітаміни в таблетованій формі розроблені кафедрою зоології Харківської державної зооветакадемії, під керівництвом професора кафедри Григор'єва А.Я., за замовленням Харківського зоопарку.

Наші препарати спеціально створені для лікування і запобігання виникнення захворювань і патологій домашніх тварин, з врахуванням їх фізіологічних особливостей.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

  • Модель: 56582
  • Наявність: На складі
  • $0.54
  • Без ПДВ: $0.54