VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN кормова добавка для зміцнення суглобів і кісток для собак

Надіслати admin 19.12.2018 0 Коментарі

 

Захворювання опорно-рухового апарату у собак зустрічаються не так вже й рідко. Раніше вважалося, що такого роду хвороби - доля тварин похилого віку, але це не зовсім правильно. Артроз, артрит, дисплазія кульшового суглоба, пошкодження міжхребцевих дисків - усіма цими недугами страждають часом і молоді собаки. Причини їх розвитку найрізноманітніші: травми або розтягнення, інфекційні та неінфекційні хвороби, спадкова схильність. Особливо часто хворіють молоді собаки великих і гігантських порід, а також чотириногі роботяги і спортсмени, які постійно відчувають серйозні навантаження. Але найбільший відсоток хвороб суглобів зустрічається у літніх собак. У них часто виникають артрози і остеоартрози - хронічні захворювання, при яких руйнується суглобовий хрящ, а потім і інші елементи суглобової системи.

 

Компанія «Укрбіоніт» для збереження здоров'я суглобів розробила комплексVitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN з додаванням хондропротекторів. Ці речовини (в перекладі слово «хондропротектор» означає «захищає хрящ») уповільнюють руйнування хрящової тканини суглоба і сприяють його відновленню. У комплексі «Вітамол» використовуються глюкозамін і хондроїтин, які підсилюють обмін речовин в хрящовій тканині і покращують її кровопостачання, внаслідок чого руйнування суглоба призупиняється. Крім того, при високих фізичних навантаженнях вони забезпечують вироблення синовіальної рідини, яка оберігає суглоб від руйнування.

 

Особливості складу

 

Крім хондропротекторов, до складу препарату входить вітамінно-мінеральний комплекс (всі основні вітаміни і мікроелементи), трикальційфосфат (джерело кальцію і фосфору), вітамін С (стимулює синтез колагену) і екстракт живокосту лікарського (за свою ефективність в лікування захворювань суглобів цю рослину називають живокостом ). Живокіст ефективний при переломах, ударах, вивихах, запальних захворюваннях суглобів. Екстракт цієї рослини усуває запальні процеси, сприяє відновленню метаболічних процесів, стимулює синтез колагену, підсилює процеси регенерації тканин. Таким чином, препаратVitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN не тільки підтримує здоров'я суглобів, але при деяких захворюваннях опорно-рухового апарату позитивно впливає (тільки на початкових стадіях!), уповільнюючи дегенеративні процеси.

 

 

Кому рекомендується така добавка

 

Курсове вживання добавки VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN рекомендується:

  • цуценятам великих і гігантських порід (з профілактичною метою);
  • представникам порід, генетично схильним до захворювань суглобів;
  • в період відновлення після суглобових операцій;
  • собакам з посиленими фізичними навантаженнями (спортивні, мисливські, службові);
  • літнім собакам і тваринам з надмірною вагою.

VitamAll GLUCOSAMINE AND CHONDROITIN, як і всі хондропротектори, відноситься до препаратів з накопичувальним дією, тому, як правило, ефект проявляється через деякий час (близько місяця) після початку застосування. Дозування визначається виходячи з ваги собаки (1 таблетка на 10 кг ваги тварини).

 

Теги: Собаки

Залишити коментар