VitamAll Calcium + для кішок і собак

Надіслати admin 19.12.2018 0 Коментарі

 

Кальцій - це не тільки міцні кістки і здорові зуби. Цей макроелемент також відіграє величезну роль в процесах згортання крові, скорочення м'язів, передачі нервових імпульсів по нейронах - в загалом, без нього нормальне життя наших вихованців просто неможливе. Дефіцит Са небезпечний як для цуценят і кошенят (викликає деформацію і потовщення суглобів і ребер), так і для дорослих вихованців. При виникненні гострої потреби в цьому елементі (стрес, вагітність, лактація і т.п.) Організм тварини починає активно «добувати» його з власних кісток. До чого це призводить, здогадатися нескладно: у плодів порушується формування скелета, у годуючих мам розвивається еклампсія (судоми, підвищення температури, прискорене серцебиття, задишка), а у літніх собак і кішок розвивається остеопороз, проблеми з серцем і т.д.

 

 

В натуральних продуктах кальцію, як правило, дуже мало (наприклад, щоб задовольнити добову потребу, собаці потрібно з'їсти до 30 кг свіжого м'яса!), Тому його потрібно вводити в раціон штучно, разом з іншими вітамінами і мінералами. Але! Робити це треба з розумом, не керуючись принципом «чим більше, тим краще». Надлишок цього елемента так само небезпечний, як і його недолік. «Зайвий» Са не виводиться з організму, а залишається в ньому, викликаючи розвиток патологій кісткової системи, кальцифікацію м'яких тканин, утворення каменів в нирках, сечовому міхурі та жовчних протоках, крихкість судин і т.д.). Ще один дуже важливий момент: щоб вступник в організм кальцій засвоювався, необхідно давати його разом з фосфором (1,3: 1), Вітаміном D3 і цілим рядом мікроелементів (інакше він пройде транзитом, чи не принісши ніякої користі).

 

 

Наша вам порада: не варто винаходити велосипед і самостійно вираховувати дозування Са (це зовсім непросто!). У хороших вітамінно-мінеральних комплексах всі потрібні елементи вже знаходяться в строго визначеному співвідношенні, тому просто скористайтеся спеціальними харчовими добавками. Для вихованців з особливими потребами вибирайте комплекси з високим вмістом кальцію, наприклад, такі як VitamAll Calcium +.

 

 

 

 

Склад

 

 

Ця добавка містить не тільки 24% Са, але і вітаміни (А, D3, E, В9 фолієва кислота, В1 тіамін, В2 рибофлавін, В6 піридоксин, С, Н2 біотин, В12 цианокобаламин, нікотинамід), мікроелементи (натрій, фосфор, мідь, марганець, цинк, йод, залізо, селен) і антиоксиданти (грають велику роль в обмінних процесах, підвищують імунітет і нейтралізують вільні радикали), тому просто незамінна:

 

  • для підростаючих вихованців (забезпечує організм усім необхідним для правильного росту і формування систем органів);
  • при вагітності (для формування здорових малюків потрібна підвищена кількість вітамінів і мікроелементів);
  • в період лактації (попереджає розвиток еклампсії і сприяє збереженню здоров'я годуючих мам);
  • в відбудовний період після захворювань і оперативного втручання (підсилює регенерацію тканин і органів);
  • для літніх кішок і собак (профілактика остеопорозу).

Випускається VitamAll Calcium + у вигляді порошку. Препарат можна додавати в їжу, добове дозування -1 мірна ложка на кожні 10 кг ваги вихованця.

 

Залишити коментар