VitamAll BREWERS з пивними дріжджами, часником і підвищеним вмістом білка для собак великих порід

Надіслати admin 19.12.2018 0 Коментарі

 

Великі собаки - це завжди великий клопіт. Одна з основних труднощів - харчування. Перегодували - погано (зайві кілограми з часом приведуть до деформації зв'язок і кісток), недогодувати - теж недобре (дефіцит поживних речовин не дозволить собаці набрати м'язову масу). Ну а головна біда в тому, що продукти які ми покупаємо (мова йде про натуральне харчування) містять далеко не всі необхідні для нормального розвитку собаки речовини. Єдиний спосіб виростити здорового вихованця - вітамінно-мінеральні добавки. І не аби які, а розраховані на великих псів.

 

...Давайте згадаємо, чим великі собаки відрізняються від маленьких. По-перше, швидким ростом (звідси - висока потреба в поживних речовинах, вітамінах і мінералах). По-друге, великою вагою (а це - додаткові навантаження на кістки і суглоби). По-третє, високою витратою енергії (багато великих пси відносяться до службових або спортивних порід). Зрозуміло, що при такому розкладі добавки, розраховані на міні-песиків, гігантам будуть, що називається, на один укус. І справа не тільки в кількості (в кінці кінців, можна дати не одну таблетку, а п'ять або десять), але і в складі препаратів.

 

 

У чому головна відмінність комплексів для великих собак?

 

Спробуємо розібратися на прикладі добавки VitamAll BREWERS. Як і всі продукти цієї лінійки, вона розроблена на основі натуральних продуктів - пивних дріжджів і ячмінно-солодового екстракту. Користь цих складових важко переоцінити. У них є все, що необхідно великій собаці для зростання, розвитку і підтримки здоров'я: біотин, вітаміни D, F, E, K, групи В, а також магній, натрій, кальцій, калій, мідь, цинк, марганець, залізо, цинк , хром, селен, сірка, фосфор). «Вітамол» стимулює обмінні процеси, поповнює дефіцит поживних речовин, сприяє зміцненню імунітету, покращує апетит і роботу органів шлунково-кишкового тракту, добре впливає на стан шкіри і вовни. Крім того, дріжджі служать прекрасним середовищем для розмноження корисної мікрофлори кишечника. Але і це ще не все. Фішка Бреверс «Вітамол» для великих собак - підвищений вміст білка. До складу дріжджів входять 17 амінокислот (будматеріали для синтезу білків). Ну а так як білки - це м'язова маса (а її у собак великих порід має бути багато!), То користь «Вітамола» очевидна. Крім того, амінокислоти, що містяться в дріжджах, сприяють посиленню обміну речовин і прискоренню процесів регенерації клітин шкіри, м'язів, крові, кістковій тканині і внутрішніх органів. А це в свою чергу призводить до помітного поліпшення загального стану тварини.

 

Ще одне дуже важливе для великих собак властивість Бреверс VitamAll - здатність прискорювати заповнення кісткової маси і попереджати розвиток остеопорозу. За ці процеси відповідають кальцій, фосфор, вітамін D3 і цілий ряд мікроелементів. Крім того, велику роль підтримці здоров'я опорно-рухової системи грає вітамін С. Він прискорює синтез колагену, що зміцнює зв'язки і допомагає їм швидше відновитися після травм. Для профілактики достатньо щодня давати одну таблетку на 10 кг маси собаки, під час високих навантажень (тренування, стреси, відновний період) - 1 таблетка на 5 кг.

 

Теги: Собаки

Залишити коментар