VitamAll BREWERS кормова добавка з пивними дріжджами і часником для кішок

Надіслати admin 19.12.2018 0 Коментарі

 

«Кішки не схожі на людей. Кішки - це кішки!» Багато власників вусатих-смугастих навіть не підозрюють, наскільки вірна ця фраза з популярної колись пісні. І справа не тільки в кількості кінцівок і наявності у кішок пухнастої шубки. Головна відмінність - всередині, ось тільки жалісливі власники коті про це зовсім не думають, щедрою рукою накладаючи в миску вихованця їжу зі свого стола. Тим часом, на відміну від нас, всеїдних, кішки - облігатні хижаки. Їх організм потребує великої кількості сирого м'яса і чудово пристосований для його перетравлення, а ось наше харчування не дуже їм підходить. Метаболізм котячих багато в чому відрізняється від людського. Наприклад, вони можуть «відкладати про запас» надлишок вітамінів А, D, Е і К і здатні синтезувати вітамін С (ми ж про це можемо тільки мріяти). У той же час кішки на «натуральному» харчуванні часто відчувають дефіцит деяких корисних речовин, так як, на відміну від людини, не можуть засвоювати їх з продуктів рослинного походження. Звірі, звичайно, намагаються пристосуватися до будь-якого раціону, але рано чи пізно неправильне харчування обертається для них проблемами зі здоров'ям.

 

 

Особливості

 

 

Заповнити дефіцит корисних речовин можна за допомогою вітамінно-мінеральних добавок, таких як VitamAll BREWERS для кішок (розроблений на кафедрі зоології Харківської державної зооветакадемії). Головна особливість цього препарату полягає в тому, що в його основі лежать натуральні продукти - дріжджі і ячмінно-солодовий екстракт. А це означає, що ваш кіт, з'ївши таблетку, отримає всі 14 потрібних йому вітамінів, 17 вельми корисних амінокислот, цілу купу мікро- і макроелементів, жирні кислоти і настільки життєво необхідна речовина, як таурин (від нього безпосередньо залежить стан серця, очей і репродуктивної системи). Плюс до всього, що входять до складу дріжджів олігосахариди нормалізують кишкову мікрофлору і допомагають боротися з патогенними мікроорганізмами. Не дивно, що вже після 2 тижнів вживання комплексу VitamAll BREWERS котики перетворюються: вони стають більш активними і грайливими, а їх шерсть набуває блиск і шовковистість.

 

 

 

 

Таким чином, «Вітамол» можна порадити практично всім кішкам, які перебувають на натуральному харчуванні. Він допоможе усунути дефіцит вітамінів і мінералів, посилить імунітет, поліпшить стан шкіри і вовни, скоротить час линьки, позитивно вплине на обмін речовин, прискорить регенерацію клітин. Особливо корисна ця добавка тваринам, в раціоні яких мало сирого м'яса. VitamAll BREWERS можна давати під час прийому їжі. Як правило, кішки не відмовляються від смачних і корисних «витаминок» і охоче їх поїдають. Дозування розраховується за вагою вихованця (від 2 до 4 таблеток на добу).

 

Теги: Кішки

Залишити коментар