VitamAll BREWERS для цуценят і молодих собак

Надіслати admin 19.12.2018 0 Коментарі

 

Собаче дитинство минає дуже швидко. Малюки ростуть і розвиваються буквально на очах, за кілька місяців із зворушливих грудочок перетворюючись в цілком дорослих серйозних псів. Настільки швидке дорослішання вимагає з боку власника підвищеної уваги не лише до виховання, а й до раціону вихованця. Щоб пес виріс здоровим і міцним, його потрібно забезпечити достатню кількість поживних речовин, вітамінів і мінералів. І тут важливий буквально кожен день, тому що неповноцінне харчування при швидкому формуванні загрожує малюкові серйозними ускладненнями в майбутньому, такими як зниження імунітету, випадання шерсті, погіршення зору, рахіт, анемія, артрит, діабет і т. Д.). Висококласні готові корми (холістік, суперпреміум) покривають всі запити зростаючого організму, а ось натуральне харчування, як би ви не старалися, практично завжди грішить дефіцитом вітамінів і мікроелементів.

 

 

Як допомогти малюкові вирости здоровим?

 

 

Та дуже просто - заповнюючи брак потрібних речовин вітамінно-мінеральними комплексами, створеними спеціально для цуценят (вітаміни і мінерали в них містяться в такій кількості і поєднанні, яке потрібно бурхливо зростаючого собачому організму). Простий приклад: м'ясо та інші натуральні продукти в раціоні собаки містять мало кальцію. У той же час малюкам для формування міцного скелета потрібна велика кількість цього елемента, та ще й в певному поєднанні з фосфором і мікроелементами (для доброго засвоєння). У комплексах для дорослих псів кальцій є, але його кількості малявкам буде не вистачати, в результаті чого постраждає кісткова система. Висновок: цуценятам - давати тільки щеняча, чи то пак комплекси, розроблені спеціально для собачих діточок, наприклад, VitamAll BREWERS.

 

 

 

 

Особливоcті

 

 

VitamAll BREWERS для цуценят і молодих собак хороший тим, що в основі його лежать абсолютно натуральні продукти: пивні дріжджі, соєвий білок і ячмінно-солодовий екстракт (дуже корисна штука, яка містить такі біологічно активні речовини, як ферменти, вітаміни і амінокислоти). Таким чином, малюк отримає не тільки потрібні йому вітаміни (практично всі вітаміни групи В, такі як тіамін, піридоксин, холін, пантотенова і фолієва кислоти, провітамін D, вітаміни Е, Н, РР і деякі інші), макро-і мікроелементи (кальцій , калій, магній, натрій, марганець, залізо, цинк, мідь, цинк, хром, селен, сірка, фосфор), але ще і 17 амінокислот (в тому числі незамінних), необхідних йому для синтезу білка (тобто практично всіх тканин і органів). Крім того, вітаміни на основі пивних дріжджів зміцнюють імунітет, допомагає травленню, покращують якість вовни і шкіри, допомагають впоратися зі стресами, неминучими для малюка в період пізнавання навколишнього світу.

 

 

І ще один невеликий, але важливий факт: VitamAll BREWERS - вітчизняний препарат і тому цілком доступний за ціною. При цьому за якістю він нітрохи не поступається європейським аналогам, так як проводиться на заводі, створеному на Дніпропетровщині німецькими фахівцями. Для профілактики достатньо 1 таблетки на 10 кг ваги собаки. При високих навантаженнях, в стресових ситуація і під час відновного періоду після хвороби дозування збільшується - 1 таблетка на 5 кг.

 

Теги: Собаки

Залишити коментар