VitamAll URINARY кормова добавка для профілактики сечокам'яної хвороби у кішок

Надіслати admin 18.12.2018 0 Коментарі

 

Сечокам'яна хвороба (уролітіаз) розвивається у домашніх кішок дуже часто. Це серйозна недуга, при якому в нирках або сечовивідних шляхах формуються камені (уролитов). Їх величина і мінеральний склад може бути найрізноманітнішим. Найчастіше утворюються «булижники» з магнію, амонію і фосфатів (струвіти) або з оксалату кальцію. Трохи рідше зустрічаються уратні і цистинові камені. Причини їх появи теж різні, найчастіша - неправильне харчування. Близько 80% хворих уролітіазом - це кішки, які отримують змішане харчування (сухий корм разом з домашньою їжею). Незбалансоване натуральне харчування також сприяє розвитку сечокам'яної хвороби. Надлишок білків (м'ясо) викликає закислення сечі і формування оксалатних каменів, а вуглеводна їжа (каші) призводить до її підвищення лужності і, відповідно, до появи струвітних каменів.

 

 

Уролітіаз довгий час протікає безсимптомно, тому часто його виявляють або випадково, коли котика обстежують з іншого приводу, або на тій стадії, коли для його порятунку потрібна термінова операція з видалення «кругляків» з організму. При такому розкладі набагато простіше вжити заходів щодо профілактики хвороби, ніж чекати, коли вона проявить себе у всій красі. Найнадійніший спосіб - збалансоване дробове годування (кілька разів на день маленькими порціями) і прийом спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів, наприклад, VitamAll URINARY, розробленого у нас в Україні, на кафедрі зоології Харківської державної зооветакадемії.

 

 

 

 

Склад

 

 

Ця добавка виготовляється на базі пивних дріжджів з додаванням лікувальних трав і метіоніну. Дріжджі служать джерелом основних вітамінів (тіамін, піридоксин, холін, пантотенова і фолієва кислоти, провітамін D, вітаміни Е, Н, РР і деякі інші), макро-і мікроелементів (Ca, K, Mg, Na, Mn, Fe, Zn, Cu, Cr, Se, S, P), і 17 амінокислот, необхідних тваринам для синтезу білка (тобто практично всіх тканин і органів). Метіонін підтримує нормальний рН сечі, сприяє розчиненню дрібних струвітних каменів і запобігає появі нових утворень. Спориш перешкоджає їх кристалізації солей і виводить їх з сечею. Екстракт березових бруньок діє як сечогінний і протизапальний засіб, здатний розчиняти дрібні фосфатні і карбонатні камінці. Таким чином, за допомогою добавки VitamAll URINARY ви, так би мовити, вбиваєте відразу двох зайців: забезпечуєте улюбленого котика необхідними вітамінами-мінералами і проводите ефективну профілактику сечокам'яної хвороби. Препарат випускається у вигляді таблеток, добова доза - від 2 до 4 таблеток (в залежності від ваги котика).

 

Теги: Кішки

Залишити коментар