Особливості кормової добавки Вітамін Бреверс для цуценят

Надіслати admin 21.09.2018 0 Коментарі


VitamAll BREWERS для цуценят і молодих собак

 

 

Найважливіший період в житті будь-якого собаки - це дитинство і юність. Протягом перших дванадцяти місяців формуються найважливіші системи організму (кістяк, м'язи, шерсть і нервова система), тому дуже важливо, щоб щеня отримував з їжею всі необхідні поживні речовини, включаючи вітаміни і мікроелементи. Особливо уважно до цього питання потрібно підходити собаківників, які годують своїх вихованців натуральною їжею, так як вона, на жаль, не здатна забезпечити потреби цуценят в цих корисних з'єднаннях.

 

 

Як виправити становище? Природно, за допомогою вітамінно-мінеральних комплексів, складених з урахуванням потреб зростаючого організму. Як правило, фахівці радять давати малюкам і підліткам препарати на основі дріжджів, які є природним джерелом білків і вітамінів. Ми, зі свого боку, рекомендуємо звернути увагу найпильнішу увагу на комплекс VitamAll BREWERS. Він розроблений харківськими вченими спеціально для підростаючих тварин і містить суміш необхідних мікроелементів, вітаміни С, D, В1, В2, В6, таурин, фосфор, біотин і кальцій в дозуванні, необхідної для повноцінного формування кісткової системи молодого собаки.

 

 

Дозування - всього 1 таблетка на 10 кг (з профілактичною метою) або 1 таблетка на 5 кг (в складі комплексної терапії, а також при підвищених навантаженнях і стресах). Застосування VitamAll BREWERS дозволить попередити дефіцит вітамінів і мінералів, підвищить імунітет, поліпшить апетит цуценя і стан його шерсті, стимулює зростання і правильне формування всіх систем і органів.

 

Залишити коментар