Краща добавка для дорослих собак - VitamAll Calcium +

Надіслати admin 21.09.2018 0 Коментарі


VitamAll Calcium + - ідеальна добавка для дорослих собак

 

 

Повноцінне харчування - фундамент, на якому будується здоров'я собаки. Це - в ідеалі. В реальності ж собачий раціон часто грішить дисбалансом поживних елементів. Візьмемо, наприклад, такий важливий мінерал, як кальцій. Традиційно його рекомендують додавати в їжу цуценятам, молодим зростаючим собакам, а також вагітним і годуючим сукам. Це абсолютно правильні рекомендації - собачої молоді потрібно виростити здорові зуби і кістки (кісткова тканина на 99% складається з кальцію!), А майбутнім і справжнім собакам-мамам - виносити, народити і вигодувати здорових діточок. Але! Багато собаківників забувають (або просто не враховують), що кальцій потрібен не тільки в особливі періоди (зростання, вагітність, лактація), він грає найважливішу роль в протягом ВСІЄЇ життя собаки!

 

 

Кальцій бере участь у згортанні крові, регуляції серцевої діяльності, має антистресову і антиалергенним дією, впливає на стан нервової і м'язової систем. А його дефіцит може викликати хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, алергодерматози, остеопороз і інші захворювання. Кальцій потрібен собакам різного віку, але в тій їжі, яку вони отримують (м'ясо, рис, овочі), його, як правило, не вистачає для задоволення всіх потреб організму. Як виправити становище? Природно, за допомогою вітамінно-мінеральних комплексів, що містять кальцій. АЛЕ! Питання полягає не в тому, потрібно чи не потрібно давати кальцій собаці (звичайно ж, потрібно!), А в тому, щоб давати його в правильній формі і правильному співвідношенні з іншими речовинами. Тільки в цьому випадку він дійде «за адресою» і принесе тварині користь.

 

 

Згідно з дослідженнями фахівців Американської асоціації контролю харчових продуктів (Association of American Feed Control Officials), мінімальна потреба в кальції у цуценят дорівнює 320 мг / кг, а у дорослих собак вона знижується до 119 мг / кг. Цими даними і треба користуватися при виборі добавки. Наприклад, вітамінно-мінеральний комплекс VitamAll Calcium + містить 23, 7%. Багато це чи мало? Давайте порахуємо. Добова доза для гіпотетичної собачки вагою 10 кг - 5 г (мірна ложка). У перерахунку на кальцій - це 1 185 мг, тобто 118, 5 мг / кг, що і є нормою для дорослого песика (з урахуванням того, що якась кількість Са він все ж отримує і з їжею). Крім того, «Вітамол» містить ще й 10 основних вітамінів і мікроелементи (включаючи D3 і фосфор, без яких неможливо засвоєння кальцію),

 

Залишити коментар