VitamAll кормова добавка для поліпшення вовни з Омега-3 і Омега-6 кислотами для собак і кішок

Надіслати admin 18.12.2018 0 Коментарі

 

В наші дні перетворити собачу або котячу «Попелюшку» в «красуню принцесу» не так вже й важко - шампуні, бальзами, спреї для харчування і блиску шерсті в достатку представлені в будь-якому пристойному ЗооМаркет. Але! Купуючи косметику для тварин, не забувайте про те, що гарний звір - це перш за все здоровий звір! ДНавіть самі елітні шампуні та спреї не зроблять шкіру здоровою, а шерсть - сяючою, якщо собака або кіт не будуть отримувати потрібного їм кількості вітамінів і мікроелементів.

 

 

Особливості

 

 

Найпростіше забезпечити вихованця всім необхідним за допомогою спеціального вітамінно-мінерального комплексу для вовни. Чим він відрізняється від звичайного полівітамінного препарату? В першу чергу розширеним складом. Візьмемо, наприклад, кормову добавку VitamAll для поліпшення вовни, розроблену в Харківській державній зооветакадемії. Її основу, як і у інших препаратів лінійки «Вітамол», складають пивні дріжджі - справжнє джерело вітамінів і мінералів (біотин, вітаміни D, F, E, K, групи В, а також магній, натрій, кальцій, калій, мідь, цинк , марганець, залізо, цинк, хром, селен, сірка, фосфор). «Вітамол» підвищує імунітет, позитивно діє на травлення, зміцнює нервову систему і покращує загальний стан вихованця. Але це ще не все! Фішка препарату в тому, що в його склад входять омега-3 і омега-6.

 

 

 

 

Що це за речовини? І чому вони так важливі?

 

 

Аби не заглиблюватися в нетрі органічної хімії, скажімо, що омега 3 і омега 6 - це не два з'єднання, а два комплексу поліненасичених жирних кислот. Корисність цих з'єднань важко переоцінити. Вони не тільки роблять шерсть тварини здорової, густий і блискучою, але і необхідні для нормального функціонування всього організму:підвищують когнітивні здібності, підтримують роботу серцево-судинної системи, стимулюють обмін речовин і імунітет, поліпшують зір і слух, допомагають боротися з шкірною алергією, запальними процесами і поширеними грибковими інфекціями. Зовні ефект від прийому омега кислот виражається в тому, що собака або кішка стають активними і життєрадісними, а їх шерсть виглядає здоровою і блискучою.

 

 

В організмі тварин омега кислоти не синтезуються, отже, тварини повинні отримувати їх з їжею. Однак більшість натуральних продуктів (в тому числі м'ясо) містять занадто мало цих корисних речовин. Висновок: їх необхідно давати додатково, у складі вітамінно-мінеральних добавок, таких якVitamAll для поліпшення вовни. Можна, звичайно, давати і їжу, багату омега 6 і 3, але для цього треба не тільки правильно розрахувати дозування і співвідношення цих жирних кислот (воно повинно бути від 10: 1 до 5: 1), але і вибирати ті продукти, в яких вони містяться в так званій активній формі. Для омега 3 це печінка тріски, жирна морська риба типу лосося або макрелі, печінку, нирки, жовток, для омега 6 - масла примули вечірньої, огірочника, смородини. Активні жирні кислоти відразу починають діяти, а неактивні повинні ще трансформуватися в організмі тварини, що відбувається не завжди. Складно? Без сумніву. Простіше ввести в раціон харчову добавкуVitamAllз правильним співвідношенням потрібних вітамінів і ненасичених жирних кислот. Пара-інша таблеток в день (дозування залежить від ваги) - і через місяць ваш кіт або пес стане ще кращим, ніж раніше!

 

Залишити коментар